Domki na drzewie

Kto nie marzył o własnym domku na drzewie? Każde dziecko chciałoby mieć taki domek, w którym może się bawić. Miejsce, gdzie będzie zapraszać swoich przyjaciół i będą tam tworzyć własny świat marzeń. Miejsce, które stanowić będzie jego własne królestwo, do którego nie mają wstępu dorośli.

Realizujemy budowę domków na drzewie według własnych projektów lub według projektów zleceniodawcy. Rodzaj samego domku i zastosowane materiały uzgadniamy ze zleceniodawcą i dopasowujemy do indywidualnych warunków na posesji. Zwykle taki domek powstaje na konstrukcji szkieletowej obudowanej deskami. Dach domku pokrywamy gontami lub innym materiałem.

Wykonując nasze domki nigdy nie ranimy drzew, które stanowią ich podstawę. W zależności od indywidualnych warunków, opieramy domek na istniejących gałęziach, budujemy podpory lub wieszamy domek na pniu ściskając pień śrubami. Takie rozwiązania pozwalają na swobodny wzrost drzewa i możliwość luzowania mocowania.

Projektując i wykonując domek na drzewie zawsze staramy się dopasować jego charakter do otoczenia. Istnieje możliwość wykonania również innych elementów np. placu zabaw dla dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszymi realizacjami.